Dobra zabawa w przedszkolu w szkole

Warsztaty muzyczne na terenie całej Polski

Trochę o mnie i o mojej pracy

Anima Piano – Centrum Animacji Muzycznej– to przestrzeń, w której organizowane są warsztaty  dla nauczycieli przedszkoli z zakresu edukacji muzyczno-ruchowej. To obszar, w którym wiedza, spotyka się z doświadczeniem nauczycieli – praktyków, aby twórczo i radośnie wprowadzać dzieci w świat muzyki i zabawy. W ramach tej działalności oferuje także możliwość poprowadzenia balu czy festynu rodzinnego lub tworzenie melodii i aranżacji na potrzeby nauczycieli.

Sebastian Dusza – główna „twarz” Anima Piano. Absolwent studiów z zakresu wychowania przedszkolnego oraz oligofrenopedagogiki. Czynny wychowawca grupy przedszkolnej oraz nauczyciel rytmiki. Od 10 lat współpracuje z wieloma placówkami na terenie Zabrza, prowadząc zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci oraz imprezy grupowe tj. bale, festyny rodzinne itp. Dodatkowo autor piosenek oraz twórca  aranżacji na potrzeby nauczycieli. Od ponad 6 lat prowadzi warsztaty, podczas których wykorzystuje m.in. własne układy taneczno-ruchowe do muzyki rozrywkowej i klasycznej.


A tak mówią o mnie inni...

Idź na Anima Piano, Będziesz roztańczoną Oraz rozśpiewaną. Dostaniesz pomysłów Garść nieocenioną, Pomoc w naszej pracy Wprost niezastąpioną. Scenariusze super, Muzyka aż ciary, A wszystko za cenę Niską nie do wiary. W sam raz na kieszenie Dla nauczyciela, Korzystaj dopóki Miejsca na szkolenia!!
Agata Dziechciarczyk
Wierszowanki Przedszkolanki
Szkolenia Sebastiana to ogromna dawka autorskich pomysłów i zastrzyk energii. zabawy, które "przechodzisz na własnej skórze" i nie możesz się doczekać, by nauczyć ich dzieci. Wielkie brawa!
Aneta Konefał
misiowa mama
Szkolenia prowadzone z pasją, zaangażowaniem i w korzystnej cenie. Warsztaty pełne pomysłów i innowacyjnych rozwiązań do wykorzystania z dziećmi w każdej grupie wiekowej.
dorota kluska
dorcik i moncik

już jest!!!
kolejna płyta z serii Anima nutki
-sprawdź co na niej znajdziesz!

0 +
Przeszkolonych osób
0 +
Odwiedzonych miast
0 +
Przeprowadzonych godzin szkoleniowych
0 +
Przejechanych kilometrów

To jak? Widzimy się na szkoleniu?